Абсолютний енкодер Hengstler AC58/1212EK.42SBC
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Hengstler
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0566607
  • Вага: 0.57 кг
  • Найменування: AC58/1212EK.42SBC
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 58
Підключення Роз'єм
Комунікаційний інтерфейс SSI
Кріплення Затискний фланець
Кількість полюсів 12-пол.
Роз'єм М23
Виконання валу Суцільний
Діаметр валу, мм 10
Тип обертів Багатообертовий
Матеріал корпусу Алюміній
Однообертна роздільна здатність, біт 12 Bit
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Загальні параметри
Опис
Hengstler AC58 - це серія абсолютних ротаційних енкодерів з оптичним принципом роботи для різних сфер застосування в стандартному корпусі діаметром 58 мм. Вони доступні у вигляді моделей з суцільним або порожнистим валом і відповідають вимогам практично всіх складних промислових застосувань та випадків використання, що потребують наявності зворотного зв'язку з двигуном. У одно- та багатооборотних версіях ці енкодери досягають роздільної здатності до 34 біт (22 біти в однооборотній версії, 12 бітів у багатооборотній, залежно від інтерфейсу). Окрім комунікації за допомогою SSI/BiSS, доступні також багато інших інтерфейсів, таких як EtherCAT, Profinet, Profibus, CANopen, CANlayer2, DeviceNet, Interbus та SUCOnet.
Принцип роботи
Оптичний
Сімейство продуктів
SSI
Серія
AC58
Тип енкодера
Абсолютний
Виробнича серія
AC58
Механічні характеристики
Діаметр валу
10 мм
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Стартовий крутний момент
≤ 2 Ncm (при 20°C)
Ударостійкість
1000 m/s² (6 ms)
Виконання валу
Суцільний вал
Діаметр валу
10 мм
Матеріал валу
Нержавіюча сталь
Радіальне навантаження на вал
80 N
Осьове навантаження на вал
40 N
Максимальна частота обертання (короткочасна)
12000 RPM
Максимальна частота обертання (довготривала)
10000 RPM
Ступінь захисту зі сторони валу
IP64
Кріплення
Затискний фланець
Момент інерції (приблизно)
3,8 x 10^-6 kgm²
Матеріал корпусу
Алюміній
Діаметр корпусу
58 мм
Електричне підключення
Роз'єм M23 (Coninverse), за годинниковою стрілкою, осьовий, 12-полюсний
Електричні параметри
Тип абсолютного енкодера
Багатооборотний
Напруга живлення
DC 10 - 30 V
Світлодіодні індикатори
Зелений = OK. Червоний = Тривога
Роздільна здатність енкодера
Однооборотна: 12 Bit, Багатооборотна: 12 Bit
Абсолютна роздільна здатність
Однооборотна роздільна здатність
Багатооборотна роздільна здатність
Кнопка Reset
Можливість блокування через параметри, опційно
Повторюваність
Кодування вихідного сигналу
Бінарний
Інтерфейс
Драйвери
Push-Pull і RS422
Споживання струму без навантаження
150 мА