Абсолютний енкодер Hengstler AC58/0360EK.42PGB-K0
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0573670
  • Вага: 0.45 кг
  • Найменування: AC58/0360EK.42PGB-K0
Діаметр корпусу, мм 58
Підключення Кабель
Комунікаційний інтерфейс Паралельний
Кріплення Затискний фланець
Роздільна здатність, імп/оберт 360
Виконання валу Суцільний
Опис
Hengstler AC58 - це серія абсолютних ротаційних енкодерів з оптичним принципом роботи для різних сфер застосування в стандартному корпусі діаметром 58 мм. Вони доступні у вигляді моделей з суцільним або порожнистим валом і відповідають вимогам практично всіх складних промислових застосувань та випадків використання, що потребують наявності зворотного зв'язку з двигуном. У одно- та багатооборотних версіях ці енкодери досягають роздільної здатності до 34 біт (22 біти в однооборотній версії, 12 бітів у багатооборотній, залежно від інтерфейсу). Окрім комунікації за допомогою SSI/BiSS, доступні також багато інших інтерфейсів, таких як EtherCAT, Profinet, Profibus, CANopen, CANlayer2, DeviceNet, Interbus та SUCOnet.
Сімейство продуктів
Паралельний
Діаметр валу
10 мм
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Стартовий крутний момент
≤ 2 Ncm (при 20°C)
Ударостійкість
1000 m/s² (6 ms)
Виконання валу
Суцільний вал
Діаметр валу
10 мм
Матеріал валу
Нержавіюча сталь
Радіальне навантаження на вал
80 N
Осьове навантаження на вал
40 N
Кріплення
Затискний фланець
Діаметр корпусу
58 мм
Електричне підключення
Кабель, радіальний (вихід збоку)
Електричні параметри
Споживання струму без навантаження
200 мА
Напруга живлення
DC 10 - 30 V