Абсолютний енкодер Hengstler AC58/0022EF.42DNR
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0575048
  • Вага: 0.45 кг
  • Найменування: AC58/0022EF.42DNR
Діаметр корпусу, мм 58
Підключення Роз'єм
Комунікаційний інтерфейс Profinet
Кріплення Пружинна пластина
Роз'єм М12
Виконання валу Пустотілий, глухий
Матеріал корпусу Алюміній
Однообертна роздільна здатність, біт 22 Bit
Опис
Hengstler AC58 - це серія абсолютних ротаційних енкодерів з оптичним принципом роботи для різних сфер застосування в стандартному корпусі діаметром 58 мм. Вони доступні у вигляді моделей з суцільним або порожнистим валом і відповідають вимогам практично всіх складних промислових застосувань та випадків використання, що потребують наявності зворотного зв'язку з двигуном. У одно- та багатооборотних версіях ці енкодери досягають роздільної здатності до 34 біт (22 біти в однооборотній версії, 12 бітів у багатооборотній, залежно від інтерфейсу). Окрім комунікації за допомогою SSI/BiSS, доступні також багато інших інтерфейсів, таких як EtherCAT, Profinet, Profibus, CANopen, CANlayer2, DeviceNet, Interbus та SUCOnet.
Сімейство продуктів
PROFINET
Діаметр валу
10 мм
Вібростійкість
300 m/s² (10 - 2000 Hz)
Стартовий крутний момент
≤ 2 Ncm (при 20°C)
Ударостійкість
4000 m/s² (6 ms)
Виконання валу
Пустотілий глухий вал
Діаметр валу
10 мм
10000 RPM
Радіальний осьовий зазор
0.2
Кріплення
Пружинна пластина F
Діаметр корпусу
58 мм
Електричне підключення
Кришка шини з 3 роз'ємами M12
Допустимий осьовий люфт
1.5
Напруга живлення
DC 7 - 30 V
Роздільна здатність енкодера
Абсолютна роздільна здатність
Однооборотна роздільна здатність
Багатооборотна роздільна здатність
Енкодер не багатооборотний
Повторюваність
Power Consumption
< 2 W
Кодування вихідного сигналу
Бінарний
Інтерфейс
Споживання струму без навантаження
55 мА at 24 V