Абсолютний енкодер Hengstler AC58/0013EF.47SGD
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0567089
  • Вага: 0.45 кг
  • Найменування: AC58/0013EF.47SGD
Діаметр корпусу, мм 58
Підключення Роз'єм
Комунікаційний інтерфейс SSI
Кріплення Пружинна пластина
Кількість полюсів 12-пол.
Роз'єм М23
Виконання валу Пустотілий, глухий
Діаметр валу, мм 12
Тип обертів Однообертовий
Матеріал корпусу Алюміній
Однообертна роздільна здатність, біт 13 Bit
Опис
Hengstler AC58 - це серія абсолютних ротаційних енкодерів з оптичним принципом роботи для різних сфер застосування в стандартному корпусі діаметром 58 мм. Вони доступні у вигляді моделей з суцільним або порожнистим валом і відповідають вимогам практично всіх складних промислових застосувань та випадків використання, що потребують наявності зворотного зв'язку з двигуном. У одно- та багатооборотних версіях ці енкодери досягають роздільної здатності до 34 біт (22 біти в однооборотній версії, 12 бітів у багатооборотній, залежно від інтерфейсу). Окрім комунікації за допомогою SSI/BiSS, доступні також багато інших інтерфейсів, таких як EtherCAT, Profinet, Profibus, CANopen, CANlayer2, DeviceNet, Interbus та SUCOnet.
Сімейство продуктів
SSI
Діаметр валу
12 мм
Вібростійкість
100 m/s² (10 - 2000 Hz)
Стартовий крутний момент
≤ 2 Ncm (при 20°C)
Ударостійкість
1000 m/s² (6 ms)
Виконання валу
Пустотілий глухий вал
Діаметр валу
12 мм
10000 RPM
Радіальний осьовий зазор
0.2
Кріплення
Пружинна пластина F
Діаметр корпусу
58 мм
Електричне підключення
Роз'єм M23 (Coninverse), за годинниковою стрілкою, радіальний (вихід збоку), 12-полюсний
Допустимий осьовий люфт
1.5
Напруга живлення
DC 10 - 30 V
Світлодіодні індикатори
Зелений = OK. Червоний = Тривога
Роздільна здатність енкодера
Однооборотна: 13 Bit
Абсолютна роздільна здатність
Однооборотна роздільна здатність
Багатооборотна роздільна здатність
Енкодер не багатооборотний
Кнопка Reset
Можливість блокування через параметри, опційно
Повторюваність
±10
Кодування вихідного сигналу
Код Грея
Інтерфейс
SSI Gray
Драйвери
Push-Pull і RS422
Споживання струму без навантаження
100 мА