Абсолютний енкодер Hengstler AC58/0012EF.47DNR
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Hengstler
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  0575112
  • Вага: 0.64 кг
  • Найменування: AC58/0012EF.47DNR
Технічні параметри
Принцип роботи Оптичний
Діаметр корпусу, мм 58
Підключення Роз'єм
Комунікаційний інтерфейс Profinet
Кріплення Пружинна пластина
Роз'єм М12
Виконання валу Пустотілий, глухий
Діаметр валу, мм 12
Тип обертів Однообертовий
Матеріал корпусу Алюміній
Однообертна роздільна здатність, біт 12 Bit
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Загальні параметри
Опис
Hengstler AC58 - це серія абсолютних ротаційних енкодерів з оптичним принципом роботи для різних сфер застосування в стандартному корпусі діаметром 58 мм. Вони доступні у вигляді моделей з суцільним або порожнистим валом і відповідають вимогам практично всіх складних промислових застосувань та випадків використання, що потребують наявності зворотного зв'язку з двигуном. У одно- та багатооборотних версіях ці енкодери досягають роздільної здатності до 34 біт (22 біти в однооборотній версії, 12 бітів у багатооборотній, залежно від інтерфейсу). Окрім комунікації за допомогою SSI/BiSS, доступні також багато інших інтерфейсів, таких як EtherCAT, Profinet, Profibus, CANopen, CANlayer2, DeviceNet, Interbus та SUCOnet.
Принцип роботи
Оптичний
Сімейство продуктів
PROFINET
Серія
AC58
Тип енкодера
Абсолютний
Виробнича серія
AC58
Механічні характеристики
Діаметр валу
12 мм
Вібростійкість
300 m/s² (10 - 2000 Hz)
Стартовий крутний момент
≤ 2 Ncm (при 20°C)
Ударостійкість
4000 m/s² (6 ms)
Виконання валу
Пустотілий глухий вал
Діаметр валу
12 мм
Матеріал валу
Нержавіюча сталь
Максимальна частота обертання (короткочасна)
12000 RPM
Максимальна частота обертання (довготривала)
10000 RPM
Радіальний осьовий зазор
0.2
Ступінь захисту зі сторони валу
IP64
Кріплення
Пружинна пластина F
Момент інерції (приблизно)
3,8 x 10^-6 kgm²
Матеріал корпусу
Алюміній
Діаметр корпусу
58 мм
Електричне підключення
Кришка шини з 3 роз'ємами M12
Допустимий осьовий люфт
1.5
Електричні параметри
Тип абсолютного енкодера
Однооборотний
Напруга живлення
DC 7 - 30 V
Роздільна здатність енкодера
Однооборотна: 12 Bit
Абсолютна роздільна здатність
Однооборотна роздільна здатність
Багатооборотна роздільна здатність
Енкодер не багатооборотний
Повторюваність
±10
Power Consumption
< 2 W
Кодування вихідного сигналу
Бінарний
Інтерфейс
Споживання струму без навантаження
55 мА at 24 V