Сервопривод Lenze I75AE275F1BV00K30S
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Lenze
  • Наявність:  Очікування 4-6 тижнів
  • Код товару:  16864898
  • Вага: 3.51 кг
  • Найменування: I75AE275F1BV00K30S
Технічні параметри
Потужність, кВт 7.5
Тип вхідної напруги DC
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Серія інверторів
Сервопривід i750
Інвертор
i750-C7.5/400-3
Тип
I75AE275F1BV00K30S
Кількість керованих осей (двигунів)
Одновісний (одна вісь)
Номінальна потужність
7.5 kW/10 HP
Вхідна напруга
540/650 V DC
Вихідний струм
16 A
Вихідна частота
0-599 Hz
Функціональна безпека
Посилена система безпеки
Польова шина (мережа)
EtherCAT
Енкодер двигуна
SinCos/Hiperface/SSI/TTL
Ступінь захисту
IP20
Місце встановлення
Шафа керування
Тип монтажу
Монтажна панель
Вага
Примітка:
Цей продукт містить комплект для монтажу
Основні характеристики:
  • Інтегроване підключення до шини постійного струму
  • Мала загальна ширина від 50 мм для двовісьового варіанту
  • Вісьові модулі здатні витримувати множинні перевантаження для пікових вихідних струмів між 5 та 64 А, двовісьові до 32 А