Сервопривод Lenze E94DSHE4604A22NNPM
  • Наявність:  Очікування 4-6 тижнів
  • Код товару:  16642947
  • Вага: 189.00 кг
  • Найменування: E94DSHE4604A22NNPM
Технічні параметри
Вхідна напруга, В 380
Потужність, кВт 240
Тип сервоприводу
E94DSHE4604A22NNPM
Тип струму
460
Номінальний вихідний струм
460 A
Частота ШІМ
2 кГц
Клас напруги
400 V AC
Типова потужність двигуна
240 kW