Сервопривод Lenze E94DSHE2924A22NNCA
  • Наявність:  Очікування 4-6 тижнів
  • Код товару:  16642945
  • Вага: 80.40 кг
  • Найменування: E94DSHE2924A22NNCA
Технічні параметри
Вхідна напруга, В 380
Потужність, кВт 150
Тип сервоприводу
E94DSHE2924A22NNCA
Тип струму
292
Номінальний вихідний струм
292 A
Частота ШІМ
2 кГц
Клас напруги
400 V AC
Типова потужність двигуна
150 kW