Сервопривод Lenze E94DSHE1724A22NNCA
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Lenze
  • Наявність:  Очікування 4-6 тижнів
  • Код товару:  16642956
  • Вага: 77.40 кг
  • Найменування: E94DSHE1724A22NNCA
Технічні параметри
Вхідна напруга, В 380
Потужність, кВт 90
Тип вхідної напруги 3-фазна
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Тип сервоприводу
E94DSHE1724A22NNCA
Виконання сервоприводу
Single Drive (Окремий автономний привід)
Серія
HighLine
Тип монтажу
Встановлення в шафу / на монтажну панель
Тип струму
172
Номінальний вихідний струм
172 A
Вихідна частота
0-599 Hz
Частота ШІМ
4 кГц
Клас напруги
400 V AC
Типова потужність двигуна
90 kW