Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UC4000-L2-I-V15-Y286494
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  PF-286494
  • Найменування: UC4000-L2-I-V15-Y286494
  • Статус виробництва: Відсутній в прайс листах
  • Код виробника: 286494
Аналоговий вихід: 4-20 мА
Технічні параметри
Розмір корпусу 40 х 40 мм
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Вихід Аналоговий
Кількість полюсів 5-пол.
Роз'єм М12
Аналоговий вихід 4-20 мА
Матеріал корпусу Пластик
Опис
Технічні характеристики
Радіус дії датчика200 ... 4000 мм
Діапазон регулювання240 ... 4000 мм
Мертва зона0 ... 200 мм
Стандартний розмір об'єкту100 мм x 100 мм
Частота датчикаПриблизно 85 кГц
Затримка відповіді≤ 180 ms
Затримка в часі перед доступністюtv≤ 1600 мс
Електричне підключенняШтекер M12 x 1, 5-контактний, нержавіюча сталь V2A
Ступінь захистуIP67
Матеріал
КорпусPA-GF35
ПеретворювачСуміш епоксидної смоли та порожнистої скляної маси; пінополіуретан
Тип виходу1 аналоговий вихід 4 ... 20 мА
Роздільна здатністьДіапазон оцінювання [мм]/3200, однак ≥ 0,4 мм
Відхилення характеристичної кривої≤ 0,2 % від повномасштабного значення
Точність повторення≤ 0,1 % від повномасштабного значення
Опір навантаження≤ 500 ? при UB≥ 14V
≤ 300 ? при UB < 14V
Вплив температури≤ 1,5 % від повномасштабного значення
Тип інтерфейсуПослідовний інтерфейс (потрібен адаптер для програмування)
Температура навколишнього середовища-25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
Температура зберігання-40 ... 85 °C (-40 ... 185 °F)
Зелений світлодіодРобочий дисплей
Жовтий світлодіодОб'єкт в діапазоні виявлення
Червоний світлодіодПомилка
Робоча напругаUB10 ... 30 В DC, пульсації 10 %SS
Струм живлення без навантаженняI0≤ 50 mA
Додаткова інформаціяПеремикання налаштувань зовнішнього адаптера програмування:
"вихідне навантаження": pull-down
"output logic": noninv
Тип входу/виходу1 з'єднання синхронізації, двонаправлене
0 Level0 ... 1 V
1 Level4 V ... UB
Вхідний опір> 12 k?
Вихідний струм< 12 mA
Вхідні даніКлавіші Навчання неактивні
ВихідВідстань спрацювання A1: 240 мм
Відстань спрацювання A2: 4000 мм