Ультразвуковий датчик Baumer UR12.D50-UAMC.7BCU
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Baumer
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  11704842
  • Вага: 0.08 кг
  • Найменування: UR12.D50-UAMC.7BCU
  • Код виробника: UR12.D50-11704842
Аналоговий вихід: 0-10 В
IO-Link: Так
Технічні параметри
Розмір корпусу М12
Форма корпусу Різьбовий
Підключення Кабель
Вихід Аналоговий
IO-Link Так
Аналоговий вихід 0-10 В
Матеріал корпусу Латунь
Робоча відстань, мм 500
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Електричні параметри
Робоча відстань
  • 15 … 500 мм
Робоча відстань, ближній ліміт
  • 15 … 500 мм
Робоча відстань, дальній ліміт
  • 15 … 500 мм
Різновид
  • Мультиплексна версія
Гістерезис
  • 4 % від дальної відстані
Точність повторення
  • < 0.5 мм
Роздільна здатність
  • < 0.3 мм
Стандартний час відгуку ON/OFF
  • < 40 мс
Мінімальний час відгуку ON/OFF
  • < 16 мс
Температурний дрейф
  • > 50 мм < 2 % від дальної відстані
  • < 50 мм ± 1 мм
Дрейф після увімкнення
  • Компенсується через 15 хвилин
Частота ультразвуку
  • 290 kHz
Налаштування
Індикатор прийому
  • Жовтий світлодіод
Індикатор живлення
  • Зелений світлодіод
Кут відхилення осі вимірювання
  • < 2°
Електричні параметри
Напруга живлення Vs
  • 12 … 30 VDC
Споживання струму типове
  • 35 мА
Вихідний сигнал
  • Аналоговий, напруга
Вихідний сигнал
Вихідний струм
  • 100 мА
Опір навантаження
  • > 10 кОм
Падіння напруги
  • <3 VDC
Залишкова пульсація
  • < 10 % Vs
Захист від короткого замикання
  • Так
Захист від переполюсовки
  • Так
Механічні параметри
Форма корпусу
  • Циліндричний, різьбовий
Матеріал корпусу
  • Нікельована латунь
Ширина / діаметр
  • 12 мм
Висота / довжина
  • 50 мм
Електричне підключення
  • Кабель, 5-жильний, довжина 2 м
Максимальний момент затягування
  • 15 Nm (Фронтальна гайка: 10 Nm)
Умови навколишнього середовища
Робоча температура
  • -25 … +65 °C
Температура зберігання
  • -40 … +75 °C