Ультразвуковий датчик Baumer U300.P50-GP1J.72N
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Baumer
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  11219506
  • Вага: 0.02 кг
  • Найменування: U300.P50-GP1J.72N
  • Код виробника: U300.P50-11219506
IO-Link: Так
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Вихід PNP/NPN
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М8
IO-Link Так
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 500
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Електричні параметри
Робоча відстань
  • 15 … 500 мм
Робоча відстань, дальній ліміт
  • 15 … 500 мм
Різновид
  • Мультиплексна версія
Гістерезис
  • 4 % від дальної відстані
Точність повторення
  • 0.5 мм
Температурний дрейф
  • < 2 % від дальної відстані
Дрейф після увімкнення
  • Компенсується через 15 хвилин
Мінімальний час відгуку ON/OFF
  • < 16 мс
Стандартний час відгуку ON/OFF
  • < 40 мс
Частота ультразвуку
  • 290 kHz
Налаштування
  • qTeach - навчання за допомогою металевого інструменту, навчання по проводу, IO-Link
Індикатор прийому
  • Жовтий світлодіод
Індикатор живлення
  • Зелений світлодіод
Кут відхилення осі вимірювання
  • < 2°
Електричні параметри
Напруга живлення Vs
  • 12 … 30 VDC
Споживання струму типове
  • 35 мА
Вихідний сигнал
  • PNP/NPN (Push-pull)
Вихідний струм
  • 100 мА
Падіння напруги
  • <3 VDC
Залишкова пульсація
  • < 10 % Vs
Захист від короткого замикання
  • Так
Захист від переполюсовки
  • Так
Механічні параметри
Форма корпусу
  • Прямокутний
Матеріал корпусу
  • Пластик (ASA, PMMA)
Ширина / діаметр
  • 12.9 мм
Висота / довжина
  • 32.2 мм
Глибина
  • 23 мм
Електричне підключення
  • Роз'єм М8, 4-контактний
Умови навколишнього середовища
Робоча температура
  • -25 … +65 °C
Температура зберігання
  • -40 … +75 °C