Датчик відстані SICK OD1-B100H50U25
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  6050514
  • Вага: 0.15 кг
  • Найменування: OD1-B100H50U25
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 6050514
Світло випромінювання: Лазер
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Аналоговий вихід: 0-10 В
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель з роз'ємом
Світло випромінювання Лазер
Вихід Аналоговий + PNP/NPN
Кількість полюсів 5-пол.
Роз'єм М12
Контакти NO/NC
Аналоговий вихід 0-10 В
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Робоча відстань, мм 150
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга живлення UVПостійний струм 12 V ... 24 V
Споживана потужність≤ 1,92 Вт
Час прогріву≤ 5 хвилин
Матеріал корпусуНержавіюча сталь
Матеріал переднього вікнаПластик (PPSU)
Вид підключенняКабель із роз'ємом, M12, 5-контактний, 30 см
ІндикаціяЧотирирозрядний 7-сегментний дисплей (а також 4 світлодіоди для індикації стану)
Елементи управління4 кнопки
Вага70 грам
Розміри (Ш x В x Г)17,8 мм x 44,4 мм x 31 мм
Тип захистуIP67
Клас захистуIII
Робоча відстань50 мм ... 150 мм
Об'єкт вимірюванняЗвичайні об'єкти
Точність відтворення20 мкм
Лінійність± 100 мкм
Оцінка≥ 2 мс
Частота виміру≤ 2 кГц
Час виведення≥ 0,5 мс
Джерело випромінюванняЛазер червоний
Видиме червоне світло
Клас лазера1 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
Тип. розмір світлової плями (відстань)700 мкм x 600 мкм (100 мм)
Особливості оптичних датчиків відстані
Для вимірювань на малих відстанях застосовуються лазерні датчики з принципом тріангуляції, що забезпечують якісний вимір відстані у тих випадках, коли потрібний високий ступінь точності. Датчик адаптується до різних кольорів об'єкта шляхом регулювання своєї чутливості, що робить його практично незалежним від кольору об'єкта. Зазвичай ці датчики мають невеликий діапазон вимірювання, максимум до 1000 мм. Завдяки своїй точності вони особливо потрібні для виконання завдань контролю, сортування та перевірки якості під час технологічних процесів. Загалом вони можуть використовуватися для вимірювання розмірів, положення, форми та допусків механічної обробки. Застосування датчиків малого діапазону вимірювання SICK дозволяє підвищити якість кінцевого продукту при зниженні матеріальних і часових витрат на його виробництво.
Лазерні датчики відстані з принципом тріангуляції
Датчики відстані на середній робочий діапазон від компанії SICK забезпечують вимір від 80 мм до 50 м, що дозволяє застосовувати їх для вирішення широкого кола завдань. Завдяки високій надійності вимірювання об'єктів, незалежно від кольору та типу їх поверхонь, можна підвищити якість продукції. Крім того, всі датчики легко налаштовуються та програмуються, що дозволяє швидко ввести їх в експлуатацію. Чудове поєднання діапазону вимірювання, надійності, точності та ціни. Завдяки своїй надійності, універсальності та міцності корпусу, датчики відстані на середній діапазон вимірювання можуть застосовуватися для вирішення різноманітних завдань, наприклад, у логістиці, деревообробній та автомобільній промисловості. Ці датчики використовують принцип виміру часу, за який імпульс світла долетить до об'єкта і повернеться назад. Оскільки швидкість світла відома, то, знаючи час польоту світла контролер датчика вираховує відстань до об'єкта.