Датчик відстані SICK DT1000-S11102
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1075437
  • Вага: 1.38 кг
  • Найменування: DT1000-S11102
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 1075437
Світло випромінювання: Лазер
Аналоговий вихід: 4-20 мА
Вихід: Аналоговий + Profibus + PNP/NPN
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Лазер
Роз'єм М12
Контакти NO/NC
Аналоговий вихід 4-20 мА
Матеріал корпусу Алюміній
Опис
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга живлення UVПостійний струм 18 V ... 30 V, із захистом від інверсії полярності
Залишкова пульсація≤ 5 Vss
Споживана потужність≤ 22 Вт, з вимкненим нагріванням
≤ 35 Вт, із включеним нагріванням
Час ініціалізації> 30 s
Матеріал корпусуМетал (алюмінієвий сплав (AlSi12))
Матеріал переднього вікнаСкло
Вид підключенняКруглий штекерний з'єднувач M12 x 1
ІндикаціяГрафічний, резистивний сенсорний екран, Світлодіоди стану
Розміри (Ш x В x Г)84 мм x 104,4 мм x 140,5 мм
Тип захистуIP65
IP67
Клас захистуIII (EN 61140)
Принцип виміруHDDM+
Робоча відстань0,2 м ... 155 м, 6 % відображення
0,2 м ... 460 м, 90 % відображення
Об'єкт вимірюванняЗвичайні об'єкти
Розподільна здатність0,001 мм ... 100 мм, регульований
Точність відтворення≥ 1 мм, див. графічні характеристики для стабільності повторюваності
ТочністьТипова ± 15 мм
Часу циклу виміру1 мс
4 мс
16 мс
64 мс
128 мс
Джерело випромінюванняІнфрачервоне світло (905 nm, вимірювальний лазер)
Видиме червоне світло (650 nm, допоміжний засіб юстування)
Тип. розмір світлової плями (відстань)5 мм x 20 мм (при 1 м)
20 мм x 20 мм (на 5 м)
35 мм x 25 мм (на 10 м)
150 мм x 50 мм (при 50 м)
290 мм x 80 мм (на расст. 100 м)
570 мм x 140 мм (при 200 м)
ФільтрФільтр дощу та снігу
Туманний фільтр
Ковзне середнє значення відстані
Фільтр Калмана
Ковзне середнє значення швидкості
Макс. температура об'єкта+1.400 °C
Середній термін служби лазера (при 25 °C)100.000 годин
Особливості оптичних датчиків відстані
Для вимірювань на малих відстанях застосовуються лазерні датчики з принципом тріангуляції, що забезпечують якісний вимір відстані у тих випадках, коли потрібний високий ступінь точності. Датчик адаптується до різних кольорів об'єкта шляхом регулювання своєї чутливості, що робить його практично незалежним від кольору об'єкта. Зазвичай ці датчики мають невеликий діапазон вимірювання, максимум до 1000 мм. Завдяки своїй точності вони особливо потрібні для виконання завдань контролю, сортування та перевірки якості під час технологічних процесів. Загалом вони можуть використовуватися для вимірювання розмірів, положення, форми та допусків механічної обробки. Застосування датчиків малого діапазону вимірювання SICK дозволяє підвищити якість кінцевого продукту при зниженні матеріальних і часових витрат на його виробництво.
Лазерні датчики відстані з принципом тріангуляції
Датчики відстані на середній робочий діапазон від компанії SICK забезпечують вимір від 80 мм до 50 м, що дозволяє застосовувати їх для вирішення широкого кола завдань. Завдяки високій надійності вимірювання об'єктів, незалежно від кольору та типу їх поверхонь, можна підвищити якість продукції. Крім того, всі датчики легко налаштовуються та програмуються, що дозволяє швидко ввести їх в експлуатацію. Чудове поєднання діапазону вимірювання, надійності, точності та ціни. Завдяки своїй надійності, універсальності та міцності корпусу, датчики відстані на середній діапазон вимірювання можуть застосовуватися для вирішення різноманітних завдань, наприклад, у логістиці, деревообробній та автомобільній промисловості. Ці датчики використовують принцип виміру часу, за який імпульс світла долетить до об'єкта і повернеться назад. Оскільки швидкість світла відома, то, знаючи час польоту світла контролер датчика вираховує відстань до об'єкта.