Датчик відстані SICK DL100-22HA2110
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  SICK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  1066425
  • Вага: 1.01 кг
  • EAN: 4047084341465
  • Найменування: DL100-22HA2110
  • Статус виробництва: Активний
  • Код виробника: 1066425
Світло випромінювання: Лазер
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Лазер
Вихід Цифровий + PNP/NPN
Контакти NO/NC
Матеріал корпусу Алюміній
Опис
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга живлення UVПостійний струм 18 V ... 30 V, граничні значення
Залишкова пульсація5 Vss
Час ініціалізаціїТипова 1,5 s
Матеріал корпусуМетал (Алюмінієве лиття)
Матеріал переднього вікнаПластик (PMMA)
Вид підключенняРоз'єм, сумісність з M12, SPEEDCON™
Індикація6-розрядний точково-матричний дисплей 5 х 7, LEDs
Споживання струмуПри 24 В DC < 1.000 mA
Розміри (Ш x В x Г)69,4 мм x 82,5 мм x 100,2 мм
Частота модуляціїФіксований
Тип захистуIP65
Клас захистуIII
Робоча відстань0,15 м ... 200 м, на світловідбиваючій плівці Diamond Grade
Об'єкт вимірюванняРефлектор
Розподільна здатність0,1 мм, 0,125 мм, 1 мм, 10 мм, 100 мм
Точність відтворення1 мм
Точність± 2,5 мм
Оцінка2 мс
Часу циклу виміру1 мс
Джерело випромінюванняЛазер червоний
Видиме червоне світло
Тип. розмір світлової плями (відстань)5 мм + (2 мм x відстань у м)
Макс. швидкість переміщення15 м/с
Прискорення (макс.)≤ 15 м/с²
Обігрів
Особливості оптичних датчиків відстані
Для вимірювань на малих відстанях застосовуються лазерні датчики з принципом тріангуляції, що забезпечують якісний вимір відстані у тих випадках, коли потрібний високий ступінь точності. Датчик адаптується до різних кольорів об'єкта шляхом регулювання своєї чутливості, що робить його практично незалежним від кольору об'єкта. Зазвичай ці датчики мають невеликий діапазон вимірювання, максимум до 1000 мм. Завдяки своїй точності вони особливо потрібні для виконання завдань контролю, сортування та перевірки якості під час технологічних процесів. Загалом вони можуть використовуватися для вимірювання розмірів, положення, форми та допусків механічної обробки. Застосування датчиків малого діапазону вимірювання SICK дозволяє підвищити якість кінцевого продукту при зниженні матеріальних і часових витрат на його виробництво.
Лазерні датчики відстані з принципом тріангуляції
Датчики відстані на середній робочий діапазон від компанії SICK забезпечують вимір від 80 мм до 50 м, що дозволяє застосовувати їх для вирішення широкого кола завдань. Завдяки високій надійності вимірювання об'єктів, незалежно від кольору та типу їх поверхонь, можна підвищити якість продукції. Крім того, всі датчики легко налаштовуються та програмуються, що дозволяє швидко ввести їх в експлуатацію. Чудове поєднання діапазону вимірювання, надійності, точності та ціни. Завдяки своїй надійності, універсальності та міцності корпусу, датчики відстані на середній діапазон вимірювання можуть застосовуватися для вирішення різноманітних завдань, наприклад, у логістиці, деревообробній та автомобільній промисловості. Ці датчики використовують принцип виміру часу, за який імпульс світла долетить до об'єкта і повернеться назад. Оскільки швидкість світла відома, то, знаючи час польоту світла контролер датчика вираховує відстань до об'єкта.