Датчик відстані Sensopart FT 50-RLA-40-F-K5
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Sensopart
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  574-41000
  • Найменування: FT 50-RLA-40-F-K5
  • Статус виробництва: Знятий з виробництва. Є аналог
  • Код виробника: 574-41000
Світло випромінювання: Лазер
Аналоговий вихід: 0-10 В
Технічні параметри
Розмір корпусу 50 х 50 мм
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Лазер
Вихід Аналоговий
Аналоговий вихід 0-10 В
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 85
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Основні особливості
  • Висока роздільна здатність і мала світлова пляма
  • Робочий діапазон: 45 ... 85 мм
  • Лазерне червоне світло (670 нм)
  • Малий, легко помітна світлова пляма
  • Немає необхідності в коригуванні
  • Роздільна здатність: 0,02 мм / 0,08 мм
  • Аналоговий вихід: 0 ... 10 В
  • Штекер пристрою обертається на 270°
Технічні характеристики
Лінійність, мм
0.9
Принцип роботи датчика
Датчик відстані (триангуляція)
Серія
F50 (50 x 50 x 17 мм)
Мінімальна робоча відстань, мм
45
Максимальна робоча відстань, мм
85
Частота спрацьовування, Гц
400
Форма корпусу
Прямокутний
Джерело світла
Червоний лазер (Class 1)
Роздільна здатність, мм
0.08 мм
Повторюваність, мм
0.2
Діапазон температур, °C
±0 ... +45
Температурний дрейф, %
0,018 mm / K
Вимірювальний вихід
Аналоговий (напруга)
Електричне підключення
Кабель, 4-провідний, довжина 6 метрів
Ступінь захисту
IP 67
Фотоелектричні датчики SensoPart F50
Оптичні датчики Sensopart F50
Основні особливості
  • Призначені для універсального використання в численних додатках автоматизації
  • Доступні рефлекторні датчики з автоколімацією, що гарантують високу точність і відсутність сліпої зони, дозволяючи виявляти об'єкти з діапазону 0 мм
  • Забезпечують точне придушення фону
  • Легке налаштування за допомогою потенціометра з числовим механічним індикатором
Переваги
  • Надійне виявлення в різних умовах
  • Спрощений монтаж та налаштування, що полегшує життя користувачам
  • Висока швидкість реакції для швидких процесів
Ключові технічні характеристики
Фотоелектричні давачі SensoPart F50 мають стандартизовані розміри корпусу 50х50 мм та надійний захист, забезпечуючи стабільну роботу в різних умовах експлуатації.
  • Розміри корпусу: 50 x 50 x 17 мм
  • Матеріал корпусу: пластик ABS
  • Робоча напруга: від 10 до 30 В постійного струму
  • Вихідний струм: до 200 мА