Оптичний датчик відстані Leuze ODS9L2.8/L6X-650-M12
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Leuze
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  50137821
  • Найменування: ODS9L2.8/L6X-650-M12
  • Код виробника: 50137821
Світло випромінювання: Лазер
IO-Link: Так
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Лазер
Вихід PNP/NPN
Кількість полюсів 5-пол.
Роз'єм М12
IO-Link Так
Контакти NO/NC
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 650
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Датчики для вимірювання відстані з високою точністю. Висока роздільна здатність, вимірювання відстані датчик з дисплеєм для роботи в діапазоні до 650 мм. Конфігурований аналоговий вихід (напруга/струм) замінює кілька пристроїв. Корпус із армованого скловолокном пластика і скляна оптика для найвищих вимог до застосування. Інтегрований IO-Link Smart Sensor Profile у всіх варіантах датчика забезпечує просте створення мережі
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Серія9
ЗастосуванняМоніторинг рівня заповнення
Вимірювання довжини при розкрої матеріалу
Вимірювання об'єктів
Принцип виявленняСпрацювання від об'єкту
Джерело світлаЛазер, червоний
Клас лазера2, IEC/EN 60825-1:2014
Розмір світлової плями [на відстані датчика]1 мм [650 мм]
Діапазон вимірювання50 ... 650 мм
Розподільна здатність0.1 мм
Точність1 %
Еталонне значення, точністьВідстань вимірювання
Відтворюваність (1 сигма)0.1 мм
ПосиланняНі
Принцип оптичного вимірювання відстаніТріангуляція
Напруга живлення UB18 ... 30 V, DC
Кількість цифрових комутаційних виходівДва
Перемикаючий елементТранзистор,  Push-pull
СпецифікаціяV1.1
Тип підключенняРоз'єм. Повертається на 90°
Розмір різьбиM12
МатеріалПластик
Кількість полюсів5-полюсний
Розмір (Ш х В х Д)21 мм х 50 мм х 50 мм
Матеріал корпусуПластик
Матеріал кришки об'єктиваСкло
Вага нетто50 г
УправлінняКнопки керування
Програмне забезпечення для ПК
Температура навколишнього середовища, робоча-20 ... 50 °C
Температура навколишнього середовища, зберігання-30 ... 70 °C