Оптичний датчик відстані Leuze ODS9L1.8/LAK-100-M12
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Leuze
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  50146442
  • Найменування: ODS9L1.8/LAK-100-M12
  • Код виробника: 50146442
Світло випромінювання: Лазер
IO-Link: Так
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Світло випромінювання Лазер
Вихід Аналоговий + PNP/NPN
Кількість полюсів 5-пол.
Роз'єм М12
IO-Link Так
Контакти NO/NC
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм 100
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Датчики для вимірювання відстані з високою точністю. Висока роздільна здатність, вимірювання відстані датчик з дисплеєм для роботи в діапазоні до 650 мм. Конфігурований аналоговий вихід (напруга/струм) замінює кілька пристроїв. Корпус із армованого скловолокном пластика і скляна оптика для найвищих вимог до застосування. Інтегрований IO-Link Smart Sensor Profile у всіх варіантах датчика забезпечує просте створення мережі
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Серія9
ЗастосуванняМоніторинг рівня заповнення
Вимірювання довжини при розкрої матеріалу
Вимірювання об'єктів
Принцип виявленняСпрацювання від об'єкту
Спеціальна версіяВхід для активації
Вхід для деактивації
Навчальний вхід
Джерело світлаЛазер, червоний
Клас лазера1, IEC/EN 60825-1:2014
Розмір світлової плями [на відстані датчика]1 мм [100 мм]
Діапазон вимірювання50 ... 100 мм
Розподільна здатність0.01 мм
Точність0.5 %
Еталонне значення, точністьВідстань вимірювання
Відтворюваність (1 сигма)0.05 мм
ПосиланняНі
Принцип оптичного вимірювання відстаніТріангуляція
Напруга живлення UB18 ... 30 V, DC
Кількість цифрових комутаційних входівОдин
ФункціяВхід для активації
Вхід для деактивації
Навчальний вхід
Tрігер
Кількість аналогових виходівОдин
Кількість цифрових комутаційних виходівОдин
ТипНалаштовується, заводське налаштування: струм
Перемикаючий елементТранзистор,  Push-pull
СпецифікаціяV1.1
Тип підключенняРоз'єм. Повертається на 90°
Розмір різьбиM12
МатеріалПластик
Кількість полюсів5-полюсний
Розмір (Ш х В х Д)21 мм х 50 мм х 50 мм
Матеріал корпусуПластик
Матеріал кришки об'єктиваСкло
Вага нетто50 г
УправлінняКнопки керування
Програмне забезпечення для ПК
Температура навколишнього середовища, робоча-20 ... 50 °C
Температура навколишнього середовища, зберігання-30 ... 70 °C