Датчик відстані Baumer OM70-P0140.HH0070.VI
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  11200061
  • Вага: 0.21 кг
  • Найменування: OM70-P0140.HH0070.VI
  • Код виробника: OM70-11200061
Вихід Аналоговий
Кількість полюсів 8-пол.
Роз'єм М12
Матеріал корпусу Алюміній
Робоча відстань, мм  140
Тип
  • Датчик відстані
Різновид
  • OM70 laser point
Робоча відстань
  • 40 … 140 мм
Діапазон вимірювання
  • 100 мм
Ідеальна відстань
  • 70 мм
Налаштування
  • Сенсорний дисплей, RS485
Похибка лінійності
  • ± 0.07 % Mr
Температурний дрейф
  • 0,015 % Sde/K
Напруга живлення Vs
  • 15 … 28 VDC
Споживання струму макс. (без навантаження)
  • 75 мА
Вихідний сигнал
  • Аналоговий та RS 485
Вихідний сигнал
Вихідний струм
  • 100 мА
Ширина / діаметр
  • 26 мм
Висота / довжина
  • 74 мм
Глибина
  • 55 мм
Електричне підключення
  • Роз'єм М12, 8-контактний
Вага
  • 130 грам
Умови навколишнього середовища
Стійкість до зовнішнього освітлення
  • < 38 kLux
Робоча температура
  • -10 … +50 °C
Вібрація (синусоїдальна)
  • IEC 60068-2-6:2008
  • 1 mm p-p при f = 10 - 55 Hz, тривалість 5 хв. на вісь