Датчик відстані Baumer OM70-L0140.HH0070.EK
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  11220165
  • Вага: 0.22 кг
  • Найменування: OM70-L0140.HH0070.EK
  • Код виробника: OM70-11220165
Матеріал корпусу Алюміній
Робоча відстань, мм  140
Різновид
  • OM70 laser line
Робоча відстань
  • 40 … 140 мм
Діапазон вимірювання
  • 100 мм
Ідеальна відстань
  • 70 мм
Налаштування
  • Webserver, Ethernet TCP/IP
  • Світлодіод жовтий / червоний
Індикація з'єднання Ethernet
  • Синій світлодіод
Похибка лінійності
  • ± 0.07 % Mr
Температурний дрейф
  • 0,015 % Sde/K
Напруга живлення Vs
  • 15 … 28 VDC
Споживання струму макс. (без навантаження)
  • 75 мА
Вихідний сигнал
  • Аналоговий та цифровий
Вихідний сигнал
Вихідний струм
  • 100 мА
Ширина / діаметр
  • 26 мм
Висота / довжина
  • 74 мм
Глибина
  • 55 мм
Вага
  • 135 грам
Умови навколишнього середовища
Стійкість до зовнішнього освітлення
  • < 35 kLux
Робоча температура
  • -10 … +50 °C
Температура зберігання
  • -20 … +60 °C
Вібрація (синусоїдальна)
  • IEC 60068-2-6:2008
  • 1 mm p-p при f = 10 - 55 Hz, тривалість 5 хв. на вісь