Датчик відстані Baumer OM70-L0070.HH0065.EK
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Baumer
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  11216505
  • Вага: 0.22 кг
  • Найменування: OM70-L0070.HH0065.EK
  • Код виробника: OM70-11216505
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Вихід Аналоговий
Роз'єм М12
Матеріал корпусу Алюміній
Робоча відстань, мм  70
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Електричні параметри
Тип
  • Датчик відстані
Різновид
  • OM70 laser line basic
Робоча відстань
  • 30 … 70 мм
Діапазон вимірювання
  • 40 мм
Ідеальна відстань
  • 65 мм
Налаштування
  • Webserver, Ethernet TCP/IP
Індикатор живлення
  • Зелений світлодіод
Індикатор виходу
  • Світлодіод жовтий / червоний
Індикація з'єднання Ethernet
  • Синій світлодіод
Роздільна здатність
  • 0.7 … 1 мкм
Точність повторення
Похибка лінійності
  • ± 0.06 % Mr
Форма променю
  • Лінія
Температурний дрейф
  • 0,01 % Sde/K
Гістерезис цифрового виходу
  • Регульований
Електричні параметри
Затримка відгуку
  • 0.8 мс
Частота вимірювання
Напруга живлення Vs
  • 15 … 28 VDC
Споживання струму макс. (без навантаження)
  • 75 мА
Вихідний сигнал
  • Аналоговий та цифровий
Вихідний сигнал
Вихідний струм
  • 100 мА
Перемикаючий вихід
  • PNP/NPN (Push-pull)
Захист від короткого замикання
  • Так
Захист від переполюсовки
  • Так
Механічні параметри
Ширина / діаметр
  • 26 мм
Висота / довжина
  • 74 мм
Глибина
  • 55 мм
Форма корпусу
  • Прямокутний, оптика спереду
Матеріал корпусу
  • Алюміній
Матеріал оптики
  • Скло
Електричне підключення
Вага
  • 135 грам
Умови навколишнього середовища
Стійкість до зовнішнього освітлення
  • < 28 kLux
Ступінь захисту
  • IP 67
Робоча температура
  • -10 … +50 °C
Температура зберігання
  • -20 … +60 °C
Вібрація (синусоїдальна)
  • IEC 60068-2-6:2008
  • 1 mm p-p при f = 10 - 55 Hz, тривалість 5 хв. на вісь