Датчик відстані Baumer OM30-L0550.HV.TXN
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Baumer
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  11235107
  • Вага: 0.07 кг
  • Найменування: OM30-L0550.HV.TXN
  • Код виробника: OM30-11235107
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Роз'єм
Вихід RS-485
Кількість полюсів 4-пол.
Роз'єм М8
Матеріал корпусу Цинк
Робоча відстань, мм  550
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Електричні параметри
Тип
  • Датчик відстані
Робоча відстань
  • 50 … 550 мм
Діапазон вимірювання
  • 500 мм
Налаштування
  • Кнопка навчання / RS485
Індикатор живлення
  • Зелений світлодіод
Індикатор виходу
  • Жовтий світлодіод
Точність повторення
  • 2 … 86 мкм
Похибка лінійності
  • ± 0.23 % Mr
Форма променю
  • Лінія
Температурний дрейф
  • 0,08 % Sde/K
Електричні параметри
Затримка відгуку
  • 0.4 мс
Частота вимірювання
Напруга живлення Vs
  • 12 … 28 VDC
Споживання струму макс. (без навантаження)
  • 50 мА
Вихідний сигнал
Захист від короткого замикання
  • Так
Захист від переполюсовки
  • Так
Механічні параметри
Ширина / діаметр
  • 13.6 мм
Висота / довжина
  • 49 мм
Глибина
  • 40.3 мм
Форма корпусу
  • Прямокутний, оптика спереду
Матеріал корпусу
  • Литий цинк
Матеріал оптики
  • Скло
Електричне підключення
  • Роз'єм М8, 4-контактний
Вага
  • 67 грам
Умови навколишнього середовища
Стійкість до зовнішнього освітлення
  • < 100 kLux
Ступінь захисту
  • IP 67
Робоча температура
  • -10 … +50 °C
Температура зберігання
  • -20 … +60 °C
Вібрація (синусоїдальна)
  • IEC 60068-2-6:2008
  • 1 mm p-p при f = 10 - 55 Hz, тривалість 5 хв. на вісь