Датчик відстані Baumer O300.DI-GM1J.72CU
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Baumer
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  11199080
  • Вага: 0.06 кг
  • Найменування: O300.DI-GM1J.72CU
  • Код виробника: O300.DI-11199080
IO-Link: Так
Технічні параметри
Форма корпусу Прямокутний
Підключення Кабель
Світло випромінювання Інфрачервоне
Вихід PNP/NPN
IO-Link Так
Матеріал корпусу Пластик
Робоча відстань, мм  300
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Електричні параметри
Тип
  • Датчик відстані
Різновид
Робоча відстань
  • 30 … 300 мм
Налаштування
Індикатор живлення
  • Зелений світлодіод
Індикатор прийому
  • Жовтий світлодіод
Роздільна здатність
Похибка лінійності
  • ± 1.5 … 15 мм
Форма променю
  • Точка
Придушення взаємного впливу
  • Так
Максимальне відхилення осі випромінювання
  • < 2°
Температурний дрейф
  • < 0,2 % Sde/K
Електричні параметри
Час відгуку / час відпускання
  • < 0.49 мс
Напруга живлення Vs
  • 10 … 30 VDC
Споживання струму макс. (без навантаження)
  • 45 мА
Падіння напруги
  • <3 VDC
Вихідний сигнал
  • PNP/NPN (Push-pull)
Вихідний струм
  • 100 мА
Захист від короткого замикання
  • Так
Захист від переполюсовки
Механічні параметри
Ширина / діаметр
  • 12.9 мм
Висота / довжина
  • 32.3 мм
Глибина
  • 23 мм
Форма корпусу
  • Прямокутний
Матеріал корпусу
  • Пластик (ASA, PMMA)
Матеріал оптики
  • Оргскло
Електричне підключення
  • Кабель, 4-жильний, довжина 2 м
Умови навколишнього середовища
Ступінь захисту
  • IP 67
Робоча температура
  • -25 … +60 °C
Особливості та Загальні Характеристики Датчиків O300/O500
Оптичні датчики Baumer O300 та O500
Ці серії пропонують великий вибір: доступно близько 2500 варіантів сенсорів у двох розмірах корпусу. Вони використовують до семи різних принципів чутливості та можуть працювати з чотирма типами джерел світла: стандартний LED, Baumer PinPoint LED, інфрачервоний LED або лазер з високою точністю променя (до 0.1 мм).
Два Розміри - Різні Задачі
Серія O300 (Для обмеженого простору): Це компактні датчики, шириною всього 12.9 мм. Вони мають дуже короткий час відгуку, менший за 0.1 мс. Це ідеально підходить для динамічних (дуже швидких) застосувань.
Серія O500 (Для великих відстаней): Ці датчики ширші (18 мм), але забезпечують робочий діапазон до 25 метрів. Час відгуку трохи довший, але все ще дуже короткий - менше 0.25 мс.