Модуль EtherCAT Beckhoff EPP5101-1002
  • Виробники  Beckhoff
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  BK-88908
  • Вага: 0.17 кг
  • Найменування: EPP5101-1002
Ціна з ПДВ
Повернення товару
Гарантія на товар
Модуль EtherCAT Beckhoff EPP5101-1002 Модуль EtherCAT Beckhoff EPP5101-1002
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
EPP5101-1002 EtherCAT P Box — це інтерфейс для прямого підключення інкрементних енкодерів із диференціальними сигналами (RS422) або односторонніми сигналами TTL. Можна оцінити вхідні частоти до 1 МГц. Вхід C можна додатково використовувати як вхід із засувкою. Енкодер живиться 24 В безпосередньо через гніздо M12 EPP5101-1002.
Технічні характеристики
EtherCAT P Box, 1-канальний інтерфейс енкодера, інкрементальний, 5 В постійного струму (DIFF RS422, TTL), 1 МГц, M12, живлення датчика 24 В постійного струму
Технічні даніEPP5101-1002
ПротоколEtherCAT
Інтерфейс шини2 x M8, P-кодований, екранований
Технологія підключення Гніздо M12, 8-контактне
Тип енкодераІнкрементний енкодер
Кількість каналів1
Підключення енкодераA, A (inv), B, B (inv), C,C (inv), диференціальні входи (RS422)
Робоча напруга енкодера24 В постійного струму/0,5 A (генерується з US)
Номінальна напруга24 В постійного струму (-15%/+20%)
Лічильник32 або 16 біт, двійковий
Обмежена частота4 мільйони приростів/с (з 4-кратною оцінкою), що відповідає 1 МГц
Квадратурний декодер4-кратне оцінювання
Командиread, set, enable
Розподілені годинникиТак
Поточне споживання від USТип. 100 мА
Електрична ізоляція500 В
ВагаПрибл. . 165 г
Температура експлуатації/зберігання0…+55°C/-25…+85°C