Панель керування Pepperl+Fuchs DPU1200-J2-22F
Технічні параметри: Пошук подібних товарів
  • Виробники  Pepperl+Fuchs
  • Наявність:  Очікування 4-5 тижнів
  • Код товару:  PF-452034
  • Найменування: DPU1200-J2-22F
  • Статус виробництва: Відсутній в прайс-листах виробника
Особливості: Вибухозахищений
Технічні параметри
Напруга живлення 24 В DC
Розмір екрана, дюймів 21.5
Керування Сенсорне
Роздільна здатність, пікселів 1920X1080
Особливості Вибухозахищений
Середня оцінка покупців:   0 з 5
Відгуків про цей товар ще не було.
Опис
Технічні характеристики
Енергоспоживаннясередня: 22 Вт
при максимальній яскравості: макс. 27 W
Ступінь захистуIP66 (при встановленні на TCU або PCU від Pepperl+Fuchs)
Матеріал
Поверхняпередня частина: скло (опціонально з рамкою з нержавіючої сталі)
Задня сторона: алюміній з порошковим покриттям
Тип інтерфейсуінтерфейс v1.0 від Pepperl+Fuchs для обчислювальних блоків від Pepperl+Fuchs
Частота передавача2.402 ... 2.48 GHz
Робоча температура0 ... 50 °C (32 ... 122 °F) (нормальна робота)
-20 ... 50 °C (-4 ... 122 °F) (після 1 години роботи)
Температура зберігання-20 ... 60 °C (-4 ... 140 °F)
Відносна вологість повітря93% при 40°C, неконденсуючий, відповідно до EN 60068-2-78
Ударостійкість18 ударів 15 г, 11 мс по всіх осях, IEC 60068-2-27
Вібростійкість10 ... 150 Гц, +/- 0,075 мм, 1g, 10 циклів на вісь відповідно до EN60068-2-6
Дисплей
ТипРідкокристалічний дисплей зі світлодіодним підсвічуванням Оптично склеєний
Розмір екрану54,61 см (21,5 дюйма)
Роздільна здатність1920x1080 (Full HD), Співвідношення сторін 16:9
Глибина кольору16,7 мільйонів.
Коефіцієнт контрастності5000 (типовий)
Кут огляду175° в усіх напрямках
Сертифікат експертизи європейського зразкаBVS 16 ATEX E 081 X
МаркуванняEx II 3G Ex ec IIC T4 Gc
Ex II 3D Ex tc IIIC T80 °C Dc